• 602 769 857

O nás

Propet, spol. s r.o. – Váš domácí lékař výpočetní techniky

Firma Propet spol. s r.o. byla založena v roce 1994. Zabývali jsme se nabízením svých výrobků a služeb v oblasti výpočetní techniky, přičemž tomuto oboru se věnujeme dodnes. Během naší dlouholeté tradice jsme nasbírali dostatek zkušeností, které dále využíváme v praxi. Naším cílem je především stabilita a spolehlivost. Zároveň se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Domníváme se, že technika by měla sloužit lidem, nikoliv lidé technice. Nenutíme klienty, aby své zvyklosti a potřeby podřídili univerzálně předem připravenému "know-how". Především se snažíme v maximální míře naši činnost přizpůsobit zvyklostem a požadavkům klienta. Neomezujeme se pouze na vzdálenou správu, ale klienty pravidelně navštěvujeme, konzultujeme jejich problémy a požadavky, zodpovídáme dotazy a snažíme se na místě pomoci i s řešením drobných závad (například výměna toneru v tiskárně nebo příliš krátký kabel k čemukoliv).

Myslíme si, že individuální přístup je cestou ke spokojenosti na obou stranách. Naším cílem není nutit zákazníky k nákupu stále nových technologií, naopak se snažíme (pokud je to možné a výhodné) využívat v maximální míře stávající zařízení. Individuálním potřebám a možnostem klienta přizpůsobujeme i rozsah (a tím i cenu) poskytovaných služeb. Jsme tu pro Vás, abychom vyřešili Vaše potíže s technikou. Role tzv. domácího lékaře výpočetní techniky jsme se zhostili se zodpovědností a každý spokojený zákazník je pro nás skvělou odměnou.

Mezi hlavní obory našeho podnikání patří:

  • dodávky a servis výpočetní techniky
  • komplexní servis počítačů pro malé firmy a jednotlivce
  • konzultace
  • správa malých sítí
  • opravy a údržba počítačů
  • návrhy a montáž počítačových sestav
  • nákup-prodej

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nabízíme své služby širokému spektru zákazníků:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Firmám

Restauracím

Živnostníkům

Domácnostem

Školám

Maloobchodům

Lékařům

...a vám

Zkrátka jsme tu pro kohokoliv, kdo bude potřebovat využít našich služeb. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!