Firma Propet spol. s r.o. byla založena v roce 1994. Zabývali jsme se nabízením svých výrobků a služeb v oblasti výpočetní techniky.

Přičemž tomuto oboru se věnujeme dodnes. Během naší dlouholeté tradice jsme nasbírali dostatek zkušeností, které dále využíváme v praxi. Naším cílem je především stabilita a spolehlivost. Zároveň se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Domníváme se, že technika by měla sloužit lidem, nikoliv lidé technice. Nenutíme klienty, aby své zvyklosti a potřeby podřídili univerzálně předem připravenému “know-how”. Především se snažíme v maximální míře naši činnost přizpůsobit zvyklostem a požadavkům klienta. Neomezujeme se pouze na vzdálenou správu, ale klienty pravidelně navštěvujeme, konzultujeme jejich problémy a požadavky, zodpovídáme dotazy a snažíme se na místě pomoci i s řešením drobných závad (například výměna toneru v tiskárně nebo příliš krátký kabel k čemukoliv).

Myslíme si, že individuální přístup je cestou ke spokojenosti na obou stranách. Naším cílem není nutit zákazníky k nákupu stále nových technologií, naopak se snažíme (pokud je to možné a výhodné) využívat v maximální míře stávající zařízení. Individuálním potřebám a možnostem klienta přizpůsobujeme i rozsah (a tím i cenu) poskytovaných služeb. Jsme tu pro Vás, abychom vyřešili Vaše potíže s technikou. Role tzv. domácího lékaře výpočetní techniky jsme se zhostili se zodpovědností a každý spokojený zákazník je pro nás skvělou odměnou.

Mezi hlavní obory našeho podnikání patří:

  • dodávky a servis výpočetní techniky
  • komplexní servis počítačů pro malé firmy a jednotlivce
  • konzultace
  • správa malých sítí
  • opravy a údržba počítačů
  • návrhy a montáž počítačových sestav
  • nákup-prodej

FIRMÁM

RESTAURACÍM

ŽIVNOSTNÍKŮM

DOMÁCNOSTEM

ŠKOLÁM

MALOOBCHODŮM

LÉKAŘŮM

…A VÁM

Zkrátka jsme tu pro kohokoliv, kdo bude potřebovat využít našich služeb. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Propet PC certifikát