Hodnocení naší práce v oblasti IT

ING. LADISLAVA POLÍVKOVÁ
OSTRAVA

S firmou Propet s.r.o. spolupracuji již od jejího vzniku, tzn. asi 23 let. Naše spolupráce probíhala v několika firmách, ve kterých jsem působila ve vedoucích pozicích. Vždy jsem spolupráci v oblasti informační techniky vyhledávala, jelikož jsem zde měla jistotu seriozního a rychlého jednání, a hlavně bezpodmínečně kvalitně odvedené práce.
Od konkurence se tato společnost rozhodně odlišuje velikou informovaností v mnoha oblastech, a dlouholeté zkušenosti. V neposlední řadě musím zmínit, že již dlouhé roky společnost dokáže držet krok se stále se vyvíjejícími, a moderními technologiemi.

ING. TOMÁŠ OSTRUZSKA
KLIMKOVICE

Vlastním malou firmu a pro svou práci jsem potřeboval vyřešit správu sítě. Bohužel jsem tomu nerozuměl, ale dostal jsem doporučení na firmu Propet. Vše jsem s nimi probral a nakonec mi síť instalovali. Navíc když mám s něčím problém, můžu je kontaktovat a ještě v ten den to přijedou vyřešit. Jsem spokojený.

MARKÉTA ŽABINSKÁ
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Děkuji firmě Propet za odborné rady ohledně mého počítače. Zprvu jsem si myslela, že budu potřebovat nový, ale milí páni z pro-pet mi poradili a sehnali vše potřebné, aby vylepšili můj stávající PC tak, abych byla spokojená.

KVAKOVÁ ANNA
VRÁZOVA -OSTRAVA VÍTKOVICE

Chci i já touto cestou poděkovat firmě Propet hlavně p.Prokopovi,za jeho přístup ke klientům ve vší slušnosti a rychlosti pomůže vyřídit problémy s PC.Taky za jeho pochopení po finanční stránce ve které se klient nečekaně ocitne,přesto pomůže problém vyřešit co nejdříve a za přijatelné ceny!Vše dokáže obstarat pokud je zapotřebí.Pokud máte problém,zavoláte i v nevhoně brzskou dobu není nepříjemný a poradí.Moc si jej vážím a doporučuji všem kdo má problém s PC a obrátí se na něj!!!Lepší pomoc při potížích asi těžko kdo najde než u této firmy a hlavně technikem p.Prokopem.
Děkuji a přeji hodně ůspěchů ,zdraví a spokojených klientů!!!
Kvaková Anna.

BOŽENA GREGUŠOVÁ
OSTRAVA

Měla jsem problém se zapojením bezdrátového internetu,dokonce i pan technik z firmy,kde jsme přístroj zakoupili,
po telef.konzultaci prohlásil,že jej máme reklamovat.
Díky firmě PROPET,pan Prokop dal vše do pořádku a vše funguje ,jak má.
Tímto chci zároven firmě poděkovat a vřele firmu PROPET doporučuji. Děkuji.

PAVEL UHER
OSTRAVA

Obrátil jsem se na firmu Propet s žádostí o koupi nového, resp. radu ohledně mého staršího počítače. Už jsem se smiřoval s tím, že budu muset pořídit nový.
Pan majitel mi místo toho, aby mi nabídl nejnovější kus ze své nabídky na dálku poradil, jak problém vyřešit, čímž vlastně přišel o obchod.
Velice děkuji a cením si takových nezištných služeb. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů v podnikání.
Pavel Uher

VLADIMÍR MALOŠÍK
BAŠŤ

U fa.Propet jsem si nechal složit už druhé PC. Moje požadavky byly poměrně vysoké, protože vyžaduji bezproblémové fungování náročných multimediálních aplikací. Propet mohu bez zaváhání doporučit na základě: 1) rychlého a pružného jednání 2) naprosté profesionality a spolehlivosti 3) skvěle fungující servisní a poradenské činnosti 4) opravdu dobrá cena ! Prostě naprostá spokojenost. Pro sestavení nového PC za pár let, je moje volba tedy už teď jasná.