Oprava a servis počítačů, notebooků Ostrava

udrzba_bannerMáte potíže s technikou?

Pokud přestane cokoliv fungovat, kontaktujte nás a my Vám zařízení opravíme.

Co opravujeme?

Postaráme se o Vaše stolní počítače, monitory, notebooky, tiskárny, scannery a jakákoliv jiná zařízení.

Jak oprava probíhá?

Nejlépe přímo u Vás doma, navíc v co nejkratším čase.

Co když nebude možné přístroj opravit doma?

Jestliže bude nutné zařízení odvézt z jakéhokoliv důvodu k nám, odvezeme jej a opravené opět přivezeme a zprovozníme. Doprava je zdarma po Ostravě, Opavě a okolí. Nemusíte nikam nic vozit ani posílat. Jde nám o Vaše pohodlí a spokojenost.

Oprava počítačů v Ostravě a okolí

Známe to snad všichni. Koupíme si notebook či stolní počítač. Jsme nadšeni z nového moderního stroje s mnoha vychytávkami, které předešlý notebook / stolní počítač neměl. Čas ale letí jako voda a po několika letech se už o přístroji nedá říci, že je „nový“, nýbrž už je častován výrazy jako „starý“ či dokonce „pomalý“.

Stáří PC je čistě subjektivní. Neplatí, že starý znamená nutně nefunkční. Někdy jen stačí vyměnit pokažené nebo zastaralé komponenty a počítač či notebook opět šlape tak, jak má. Pokud nejste schopni sami odhadnout, jak zvýšit výkon vašeho PC nebo jen nevíte, jak komponent vyměnit, je lepší svěřit přístroj do rukou odborníka. Ten zhodnotí stav vašeho PC, zda se výměna vyplatí a následně ji po konzultaci s vámi buď provede či nikoliv. K vám se pak vrátí váš „starý“ počítač, ale zato vylepšený, funkční a připravený zase nějaký ten rok sloužit ke spokojenosti svého majitele.

Rychlý PC servis kdekoliv v Ostravě

Jste z Ostravy nebo okolí? Máte štěstí! Můžete nás kontaktovat na telefonu 602 769 857. Vaši záležitost vyřídíme co nejrychleji.

Jedním z oborů podnikání firmy Propet je oprava starých komponentů nebo nákup nových, samozřejmě i komunikace s klienty k všeobecné spokojenosti.

Naše služby v oblasti IT techniky poskytujeme v následujících městech: OstravaHavířovOpavaKarvináFrýdek-MístekTřinecOrlová a jejich okolí.