• 602 769 857

Oprava a servis počítačů, notebooků v Ostravě a okolí

Oprava počítačů v Ostravě a okolí

Známe to snad všichni. Koupíme si notebook či stolní počítač. Jsme nadšeni z nového moderního stroje s mnoha vychytávkami, které předešlý notebook / stolní počítač neměl. Čas ale letí jako voda a po několika letech se už o přístroji nedá říci, že je „nový“, nýbrž už je častován výrazy jako „starý“ či dokonce „pomalý“.

Stáří PC je čistě subjektivní. Neplatí, že starý znamená nutně nefunkční. Někdy jen stačí vyměnit pokažené nebo zastaralé komponenty a počítač či notebook opět šlape tak, jak má. Pokud nejste schopni sami odhadnout, jak zvýšit výkon vašeho PC nebo jen nevíte, jak komponent vyměnit, je lepší svěřit přístroj do rukou odborníka. Ten zhodnotí stav vašeho PC, zda se výměna vyplatí a následně ji po konzultaci s vámi buď provede či nikoliv. K vám se pak vrátí váš „starý“ počítač, ale zato vylepšený, funkční a připravený zase nějaký ten rok sloužit ke spokojenosti svého majitele.

Rychlá oprava počítače kdekoliv v Ostravě

Jste z Ostravy nebo okolí? Máte štěstí! Můžete nás kontaktovat na telefonu 595 170 469 (v případě nepřítomnosti bude váš hovor po 30 vteřinách přesměrován) nebo rovnou na mobilu 602 769 857. Vaši záležitost vyřídíme co nejrychleji.

Jedním z oborů podnikání firmy Propet je oprava starých komponentů nebo nákup nových, samozřejmě i komunikace s klienty k všeobecné spokojenosti.

Správa PC sítí v Ostravě a okolí

Jste živnostník s malou firmou, škola, ordinace či kdokoliv jiný, kdo potřebuje zabezpečit počítačovou síť v Ostravě či okolí? Firma Propet nabízí komplexní zabezpečení síťového provozu. Od návrhu, přes realizaci až po správu se můžete spolehnout na služby Propet.

Základem firmy je dobře zabezpečená síť

Jsme primárně k zastižení na mobilním čísle 602 769 857. Na základě domluvy doporučíme vhodnou technologii, aktivní prvky, servery a provedeme kabeláž a instalaci. Pokud bude třeba, zajistíme rozšíření elektroinstalace včetně revizní zprávy.

V případě zájmu vám můžeme nabídnout naše další služby – postaráme se o následnou správu sítě a údržbu počítačů i serverů.

Proč je důležité mít správce počítačových sítí?

Abyste měli jistotu, že jsou vaše počítače chráněny a zároveň se měli na koho se kdykoliv obrátit, je vhodné mít pro svou firmu správce počítačových sítí. Tento člověk vám zajistí realizaci a provoz sítě, pomůže s jakýmkoliv problémem a je zde pro vás prakticky kdykoliv. Tak to alespoň funguje u firmy Propet, jejíž jednou z mnoha služeb je zmiňovaná správa počítačových sítí.

Potíže s nefunkční tiskárnou, otázky vhodné ochrany dat před hackery a „nezvanými“ hosty tak spadají na hlavu jednoho kompetentního člověka. Propet spol. s.r.o. nabízí dlouhodobou spolupráci a zakládá si na komplexní správě a údržbě sítě. S tím souvisí i pravidelná údržba počítačů, zahrnující kontrolu zabezpečení, aktualizací a čištění softwarového i hardwerového vybavení počítače.

Jsme servis Propet a rádi Vám poradíme a pomůžeme

Někdo má talent na malování, jiný na sport a my na technologie. Pokud nerozumíte počítačům, nemusíte se za to stydět. Každý z nás má vlohy na něco jiného a v případě dotazů ohledně počítačů, jsme tu od toho, abychom vám odpověděli a poradili.

Žádný dotaz není hloupý a během naší dlouholeté práce jsme se setkali i s méně častými problémy, které jsou ale pro nás o to větší výzvou. Naším cílem je především vaše spokojenost. Proto nabízíme pro své zákazníky konzultace, během nichž vám pomůžeme s čímkoliv ohledně počítače či počítačové sítě. Ať už se bude jednat o opravy, údržbu, montáž počítačových sestav, poradenství ohledně nákupu komponentů, servis výpočetní techniky nebo cokoliv jiného z oboru technologie, jsme tu pro vás. V případě zájmu s vámi probereme vaše potřeby a možnosti ohledně výpočetní techniky. Dle nich navrhneme optimální řešení vyhovující jak vašim potřebám, tak i peněžence. Doporučíme vhodný HW, SW, pomůžeme s instalacemi. Působíme v Ostravě a okolí.

Rychlý kontakt pro jakýkoliv dotaz!

Můžete se nejdříve podívat na do sekce ČASTÉ DOTAZY, kde jsme vybrali nejčastější problémy týkající se počítače. Pokud váš dotaz zde nenajdete nebo se váš problém týká něčeho jiného, kontaktujte nás nejlépe na telefonu – a to na čísle  602 769 857. Případně nám napište e-mail na propet@propet-pc.cz. Vaši záležitost vyřídíme co nejrychleji.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon

  Předmět

  Vaše zpráva

  [/vc_column][/vc_row]