SERVIS PROPET A RÁDI VÁM PORADÍME A POMŮŽEME

Někdo má talent na malování, jiný na sport a my na technologie. Pokud nerozumíte počítačům, nemusíte se za to stydět. Každý z nás má vlohy na něco jiného a v případě dotazů ohledně počítačů, jsme tu od toho, abychom vám odpověděli a poradili.

Žádný dotaz není hloupý a během naší dlouholeté práce jsme se setkali i s méně častými problémy, které jsou ale pro nás o to větší výzvou. Naším cílem je především vaše spokojenost. Proto nabízíme pro své zákazníky konzultace, během nichž vám pomůžeme s čímkoliv ohledně počítače či počítačové sítě. Ať už se bude jednat o opravy, údržbu, montáž počítačových sestav, poradenství ohledně nákupu komponentů, servis výpočetní techniky nebo cokoliv jiného z oboru technologie, jsme tu pro vás. V případě zájmu s vámi probereme vaše potřeby a možnosti ohledně výpočetní techniky. Dle nich navrhneme optimální řešení vyhovující jak vašim potřebám, tak i peněžence. Doporučíme vhodný HW, SW, pomůžeme s instalacemi. Působíme v Ostravě a okolí.

RYCHLÝ KONTAKT PRO JAKÝKOLIV DOTAZ!

Můžete se nejdříve podívat na do sekce ČASTÉ DOTAZY, kde jsme vybrali nejčastější problémy týkající se počítače. Pokud váš dotaz zde nenajdete nebo se váš problém týká něčeho jiného, kontaktujte nás nejlépe na telefonu – a to na čísle  602 769 857. Případně nám napište e-mail na propet@propet-pc.cz. Vaši záležitost vyřídíme co nejrychleji.